KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376110
nr 1237 6110
Carl Olof Bartels
(1869-1958), Sverige
Oljemålning, Porträtt av Grosshandlaren Ryno Magnusson. Signerad. Olja på duk, 24x17 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 februari 2019
kl 21:03:02
500 kr
700 kr
Carl Olof Bartels
Läs mer om Carl Olof Bartels